Na jeden skipas lyžovačka aj oddych v aquaparkoch

TATRY (20. november 2014) - Tatranci spojili sily a prichádzajú s jedinečnou ponukou ako sa lyžovať a kúpať na jeden multiskipas. Pri viacdňových pobytových balíčkoch so skipasmi, zakúpenými od podtatranských ubytovateľov a hotelierov spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s (TMR), si dovolenkári budú môcť užiť buď lyžovačku alebo 3 najlepšie slovenské aquaparky: Aquacity Poprad, Aquapark Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová. Špeciálna novinka je v platnosti od 5. decembra 2014.

„Skvalitnenie a rozšírenie ponúkaných služieb, zlepšenie komfortu našich hostí a podpora domácich ubytovateľov je heslom tohtoročnej tatranskej zimy. Lyžiari, ktorí prichádzajú do Tatier na viacdňové pobyty si môžu okrem perfektnej lyžovačky na kvalitne upravených tatranských svahoch užiť aj jednu novinku. V prípade, že im nepraje počasie, majú potrebu si oddýchnuť a vyhriať sa v termálnych vodách, môžu vymeniť svoj nevylyžovaný a nevyužitý lyžiarsky deň vo Vysokých alebo Nízkych Tatrách za kúpanie sa v aquaparkoch. Ponuka platí pri viacdňových pobytoch so skipasmi, ktoré si dovolenkár rezervuje či už prostredníctvom rezervačného systému TMRhotels alebo priamo u svojho ubytovateľa. V prípade, že klient viacdňový skipas ešte nemá, ubytovateľ mu vystaví Gopass kartu, teda osobný personifikovaný skipas. Keď sa návštevník Tatier napríklad rozhodne, že pri 7-dňovom pobyte nevylyžuje z rôznych dôvodov 6 dní, ale iba 5 zo svojho lístka, v ten deň, keď nepôjde na svah lyžovať, môže využiť možnosť relaxu v aquaparkoch,“ uviedol Michal Beňo, obchodný riaditeľ pre produkt Gopass z TMR.  

Na využitie tejto možnosti je potrebné mať buď cez e-shop alebo cez svojho ubytovateľa v Tatrách zakúpený viacdňový skipas (Gopass), ktorý je kľúčom na lyžiarsky svah a zároveň aj kľúč k bránam aquaparku. Dovolenkári, ktorí trávia v Nízkych Tatrách dovolenku s viacdňovým skipasom si nevylyžované dni môžu zameniť za oddych v Aquaparku Tatralandia a v aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Návštevníci z Vysokých Tatier majú možnosť zameniť si pri 2-6 dňovom skipase svoj nevylyžovaný deň v Aquacity Poprad, v Aquaparku Tatralandia alebo v Gino Paradise Bešeňová. Multifunkčná Gopass karta je osobným skipassom a vernostnou kartou zároveň, ktorá klientovi umožňuje ísť na svah lyžovať hneď po vystúpení z auta a nečakať na skipas v rade na pokladniciach. Pravidelným dobíjaním a používaním sa majiteľovi pripíšu na jeho Gopass účet body, ktoré môže následne vymeniť za služby a produkty v strediskách TMR. 

Zdroj: TMR