RegioJet spustil predaj cestovných lístkov na novú trasu Bratislava – Žilina – Košice

RegioJet spustil predaj cestovných lístkov na novú trasu Bratislava – Žilina – Košice. Cena z Bratislavy do Košíc začína od 9 Eur.

Súkromný vlakový dopravca RegioJet už zahájil predaj cestovných lístkov na novú trasu Bratislava – Žilina – Košice, ktorá sa spúšťa 14. decembra 2014. Žlté vlaky pôjdu trikrát denne tam a späť. Cestovný lístok objednaný cez on-line rezervačný systém na stránke www.regiojet.sk z Bratislavy do Košíc, je možné zakúpiť už od 9 Eur. Nákup lístkov je možný aj na pobočkách RegioJet a STUDENT AGENCY.

„RegioJet umožní svojim cestujúcim pohodlne, bezpečne a rýchlo cestovať na trase Bratislava – Žilina – Košice a späť. Zároveň sme pre nich pripravili zvýhodnenú cenu cestovného, napríklad z Bratislavy do Košíc už od 9 Eur v Štandarde. Máme tiež triedy Relax a Business, ktoré sú cenovo výhodnejšie oproti konkurencii a navyše tu cestujúci získajú nadštandardné služby, ktorými sme povestní,“ hovorí Radim Jančura, majiteľ STUDENT AGENCY holding, do ktorého RegioJet patrí a dodáva "bohužiaľ, ŽSR nám zatiaľ nedali polovicu pobočiek, o ktoré sme žiadali a preto sa snažíme motivovať našich cestujúcich, aby si lístky kupovali rýchlou, dostupnou a modernou formou, tzn. zakúpením cez náš rezervačný systém.“ 

Pre jednoduchšie objednávanie a správu svojich lístkov môžu zákazníci využiť Kreditový lístok RegioJetu. Táto karta má hneď niekoľko výhod: 

1. je zdarma

2. je prenosná

3. je doživotná

4. umožňuje cestujúcemu ešte výhodnejšie cestovanie

5. jednoduché vybavenie – stačí sa registrovať na webe a zákazník ju hneď môže využiť

6. možnosť zrušenia zakúpeného lístka 15 min. pred odjazdom bez poplatku  

Ďalšie ukážky cien cestovných lístkov (viac na www.regiojet.sk): 

Bratislava – Kysak 9,00 Eur Trnava – Vrútky 5,90 Eur

Bratislava – Trenčín 4,40 Eur Trnava – Košice 9,00 Eur

Trenčín – Kysak 9,00 Eur     Trenčín – Ružomberok 4,70 Eur

RegioJet tiež umožňuje platiť lístky prostredníctvom platobných kariet v rámci systému 3D Secure, čo poskytuje klientovi bezpečné prevedenie operácie. Dáta totiž klient píše na stránke danej banky, nie na stránke obchodníka. 

Na uvedenej trase ponúkne RegioJet cestujúcim jedálny vozeň s ponukou teplých a studených jedál. Naviac, rodiny s deťmi môžu využiť detské kupé, kde sú hračky, skladačky či TV s rozprávkami. 

V každom vozni bude jeden člen palubného personálu - stevard či stevardka, ktorí sa budú starať o obsluhu cestujúcich a členov palubného personálu doplnia tiež baristi, pripravujúci zákazníkom objednané občerstvenie. Žlté vlaky RegioJet ponúknu cestujúcim do/z Košíc nadštandardný servis na palube, ktorým je vlakový dopravca povestný:

• káva a nápoje zdarma

• prístup k internetu zdarma

• zábavný portál - možnosť sledovania filmu, počúvanie hudby, čítanie elektronických kníh, hry 

• prípojka 230 V

• denná tlač a časopisy zadarmo

• možnosť zakúpiť si palubné občerstvenie za nízkonákladové ceny