Nový Million Star Hotel na Chopku

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (19. február 2014) – Vrcholová stanica lanoviek Funitel a 15 miestnej gondoly - ikonická Rotunda, ktorá spája severnú a južnú stranu Chopka, otvorila svoju 13. komnatu v podobe najvyššie položeného hotela na Slovensku. Jedinečná poloha vo výške 2 004 m.n.m. bola inšpiráciou pre poetický názov Million Star Hotel.

Novootvorený hotel ponúka celkovo 5 izieb absolútne unikátnych svojím umiestnením na druhom najvyššom vrchu Nízkych Tatier, s hviezdami takmer na dotyk. Útočisko vášnivým vyznávačom zimných športov, či zasneným romantikom, poskytujú 3 izby vyššej kategórie Deluxe pre 2 až 4 osoby a 2 izby kategórie Štandard pre 2 osoby, všetky zariadené v horskom štýle. Útulne pôsobiace interiéry a starostlivo vyberané materiály ako drevo, kov a kameň, podčiarkujú aj dych vyrážajúce výhľady z okien či balkónov. Z hotelovej izby sa návštevníkom ako na dlani rozprestierajú končiare Nízkych a Vysokých Tatier. „Náš hotel nepotrebuje tradičnú kategorizáciu hviezdičiek, pretože je na dosah miliónom hviezd a aj jedna noc strávená u nás je nezabudnuteľným zážitkom,“ uviedol Michal Krolák, člen predstavenstva spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. 

Ďalšou unikátnosťou každého „miliónového“ pobytu nie sú len čarovné západy slnka s tatranskými panorámami, ale aj východy slnka z tepla hotelovej postele, či priamo z čerstvo upravených svahov. Ubytovanie na vrchole Chopku dáva svojím hosťom prvenstvo na zjazdovkách, a s tým spojený pocit výnimočnosti. Príchod do hotela nezaostáva svojou netradičnosťou, keďže dopravným prostriedkom je lanovka alebo snežný ratrak. Zo severnej strany hostí dopraví lanovka Funitel z nástupnej stanice Chopok - Priehyba. Z južnej strany je hotel dostupný z lokality Srdiečko. Cena ubytovania v Milion Star Hotel sa pohybuje od 85 € za izbu a noc. Zážitkové raňajky a 4-chodovú večeru pod hviezdami si hostia doprajú v nedávno otvorenej panoramatickej 360 stupňovej reštaurácii Rotunda Restaurant. Pobyty je možné zarezervovať si na www.millionstarhotel.sk.

Zdroj: TMR