Aquacity otvorí exotický detský bazén

V Popradskom aquaparku sa od marca môžu najmenší tešiť na skvelé novinky. Najväčšou bude detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom deti nájdu stroskotanú loď so šmýkačkami aj tobogánmi. Aj k tej tatranskej exotike bude patriť slaná voda, morské živočíchy a aj obyvateľ súostrovia Galapágy - leguán.

Už o necelý mesiac sa popradské Aquacity rozrastie o najväčšiu novinku tohto roku, ktorou bude nový detský bazén, tento krát s morskou vodou.  

„Aj v Aquacity sa snažíme každý rok prísť s niečím novým. Tento rok sme si pre rodiny s deťmi pripravili lahôdku v podobe bazénu v štýle exotického zálivu, kde nebudú chýbať korytnačky, rybičky, či leguán priamo z Galapág. Práve tento prehistoricky vyzerajúci tichomorský jašter bude maskotom nášho pomyselného ostrova pokladov, ktorý sprístupníme verejnosti už v marci“, povedal Richard Pichonský, podpredseda predstavenstva Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Všetky detské fantázie splnia aj nové denné animačné programy, či detské párty počas víkendov.

Aquapark pod Tatrami čaká už desiaty rok prevádzky a aj vďaka tomu sú pripravené i ďalšie novinky a prekvapenia. Treba veriť, že piráti, ktorí sa už čoskoro udomácnia v Poprade privejú pod Tatry ten správny závan nefalšovanej exotiky.

Zdroj: OOCR Región Vysoké Tatry