Lyžovačka v bikinách vyvrcholí brazílskou párty

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (12. marec 2014) – Tretí ročník obľúbeného masového zjazdu v plavkách pod Chopkom prinesie do lyžiarskeho strediska Jasná príchuť očakávanej jari. V sobotu 15. marca sa opäť postavia na štart len sporo odetí nadšenci Bikini Skiing, ale zato s veľkou dávkou odvahy, zmyslom pre humor a šancou vyhrať zaujímavé ceny. Do Jasnej si to namieria aj herci Jakub Prachař, Kristína Svarinská, Matouš Ruml a Jan Dolanský, ktorí predstavia novú českú komédiu s názvom 10 pravidel – jak sbalit holku v kongresovej sále Wellness Hotela Grand Jasná. Brazílska tanečná afterpárty v hudobnom klube Happy End bude čerešničkou na sobotnej torte.

Tak ako po minulé roky aj teraz majú možnosť lyžiari, či snowboardisti prejaviť nielen svoje športové schopnosti, ale najmä zhodiť zo seba navrstvené oblečenie a zabaviť sa napríklad v brazílskych rytmoch učiteľa salsy Miguela A. Quezada. Denný program Bikini Skiing je plný hudby, tanca, spevu, ale najmä snehu. Svoju účasť na bikiny zjazde potvrdila aj poľská playmate Maja Bohosiewicz. Každý účastník Bikini zjazdu dostane darček a vstupenku na večernú brazílsku afterpárty. Bláznivý deň v bikinách na svahu moderuje niekoľko násobný držiteľ diváckej ankety OTO Andrej Bičan. Program ozvláštnia živé koncerty skupín Next Road, Barbarossa a Hrdza. Hoci sa slnko čoraz viac opiera do lyžiarskych svahov, v Jasnej sú stále veľmi dobré podmienky na lyžovanie. Na zjazdovkách je v priemere od 45 do 130 cm snehu. Tí, ktorí si cez deň užijú zábavu na svahu len v bikinách, určite radi využijú svoje plavky aj večer, pretože od 21. hodiny začína v hudobnom klube Happy End veľká tanečná Brasil dance show. Krv v žilách rozprúdi bubnová šou v podaní Campana Batucada a oku návštevníkov ulahodia brazílske tanečnice. Hlavnou hviezdou večera je spevák, reper, tanečník a skladateľ Ben Cristovao a na poriadnu tanečnú žúrku je pripravený aj DJ Robert Burian. Herci z filmu 10 pravidel – jak sbalit holku, manžel Agáty Hanychovej Jakub Prachař, Kristína Svarinská, Matouš Ruml a Jan Dolanský budú takisto súčasťou najlepšej brazílskej party v Jasnej. Viac informácií k Bikini Skiing a Bikini Brasil Party TU

Lyžiarske stredisko Jasná má stále k dispozícii 35 km zjazdoviek a ideálne podmienky na jarnú lyžovačku. Ceny skipassov cez e-shop Gopass sú v špeciálnej cene od 10. marca do 21. apríla - viac informácií na http://www.jasna.sk/cenniky/cennik-skipasov-zima-20132014/. Lyžiari, ktorí sa túžia opaľovať v tropických teplotách a oddychovať v slanej morskej vode pod Tatrami, môžu využiť túto možnosť v akvaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, vzdialenom len 15 minút autom od Jasnej. 

Zdroj: TMR