TATRY CARD - kľúč k zážitkom

STARÝ SMOKOVEC (23.máj) – Tatranské atrakcie budú v lete dostupnejšie pre väčší počet dovolenkárov. Zážitky, o ktorých dosiaľ mnohí iba snívali, si vďaka vylepšenej TATRY CARD budú môcť dovoliť tisícky ubytovaných turistov v regióne. Jediná podmienka je stráviť v regióne aspoň jednu noc a získať tak kľúč k zážitkom s atraktívnymi zľavami. Práve vďaka karte sa deti zvezú lanovkou len za symbolické jedno euro a to už od 30.5.2014, keď vylepšená karta vstúpi do novej sezóny.

 Dovolenkári získajú kartu bezplatne priamo na recepcii ubytovacieho zariadenia spolu s informačnou brožúrou. Nájdu v nej zoznam všetkých atrakcií, zážitkov a benefitov, ktoré im karta ponúka. Na rozdiel od väčšiny iných kariet, klienti dostanú svoju zážitkovú TATRY CARD zadarmo a nemusia si po ňu nikam chodiť.

„Novinkou letnej sezóny je, že TATRY CARD získa každý turista, ktorý strávi vo Vysokých Tatrách aspoň jednu noc. Naša zážitková karta je po novom tiež dobíjacia, čo ocenia najmä naši verní klienti. Napríklad pri výbere partnerov, ktorí sa rozhodli zapojiť do projektu a poskytnúť zľavu na svoju službu alebo produkt, sme kládli veľký dôraz na to, aby bola daná služba zaujímavá pre koncového klienta a mal záujem ju využiť. Zľavy 5 – 10% už dnes nie sú pre aktívnych turistov zaujímavé. Vychádzame so skúseností z minulých rokov, ktoré nám potvrdili, že vo výške zliav musíme zájsť podstatne ďalej. V niektorých zariadeniach sme ich preto vytlačili až na polovicu“, povedala Lenka Maťašovská, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Región Vysokých Tatier už niekoľko sezón klientom ponúka TATRY CARD, regionálnu kartu, vďaka ktorej majú hostia možnosť dopriať si neopakovateľné zážitky a zároveň ušetriť nemalé finančné prostriedky. Pri týždňovom rodinnom pobyte sa táto úspora môže vyšplhať na stovky eur, čo určite poteší každú peňaženku.

Tatranci sa zamerali prevažne na rodiny s deťmi, ktoré tvoria gro celej klientely. „Chceme, aby si rodiny Tatry užili a domov si odniesli tie najkrajšie zážitky. Kľúčom k zážitkom v najmenších veľhorách sveta je práve naša karta“, doplnila Maťašovská. Deti sa vďaka karte dostanú lanovkou (platí na spiatočný lístok) na Skalnaté pleso a na Solisko len za 1 euro a  vstupy do popradského akvaparku sú pre všetkých so zľavou až 25%. Zaujímavé zvýhodnenia však určite potešia aj nadšencov vysokohorskej turistiky, milovníkov dobrého jedla, wellnessu... Tradične najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie atrakcie cez kartu sú lanovky, akvaparky a gastronomické zariadenia.

 TATRY CARD nie je voľne predajná, preto jej výhody môžu využívať len hostia, ktorí sa v regióne ubytujú. Je to odmena za to, že si vybrali práve Tatry. Ubytovacie zariadenie vystaví kartu, ktorú si stačí vyzdvihnúť na recepcii. Hosť sa k nej dostane jednoducho. Samozrejme, že sa treba ubytovať v zariadeniach, ktoré sú partnermi karty. Hneď pri vybavení formalít na recepcii a odovzdaní kľúča od izby, dostane hosť aj „kľúč k zážitkom“. Kompletný zoznam ubytovacích zariadení, ktoré ponúkajú kartu, je uvedený na stránke www.regiontatry.sk . Do projektu sú zapojené moderné hotely, rodinné penzióny, ale aj útulné apartmány či víkendové chaty. 

 S TATRY CARD už nemusíte o skutočných zážitkoch len snívať. Odteraz 30. mája si ich budete môcť dovoliť.

Zdroj: OOCR Región Vysoké Tatry